Zorro: la espada y la rosa

21. února 2009 v 18:34 | Chris


Název -Zorro : La espada y la rosa


Orig. - Zorro : La espada y la rosa
Počet dílů - 120
Rok výroby - 2008
Země výroby - Kolumbie, Mex, USA
TV Spol. - Telemundo, Televisa, RTI
Inter. - Beyonce & A. Fernandez
Téma - Amor gitanaPŘÍBĚH
Zorro: Kord a růže uvádí dobrodružství legendárího hrdiny, jehož skutečné jméno je Diego de La Vega, muže vzdělaného, bohatého a vznešeného. Ale jen málo je těch, kteří ví, že Diego je také onou tajemnou postavou v černém, která brání ty méně šťastné...hrdina, kterého všichni znaji jako ZORRA.

Děj začíná, když se Diego de la Vega, syn vojáka Alejandra de la Vegy, seznámí s okouzlující Esmeraldou, mladší dcerou nebezpečného Fernanda Sáncheze de Moncady. Ona je mladá a silná žena, která se nechová v souladu s pravidly své vrstvy. Esmeralda ukradne srdce Diegovi, ale jeho lásku neopětuje, protože je bláznivě zamilována do tajemného muže, kterého poznala za zvláštních okolností, a který oblečen celý v černém si nechává říkat "El Zorro". Netuší, že Diego a Zorro jsou ta samá osoba. Uběhne mnoho času, než se Esmeralda dozví, že všechny ty noci strávené v náručí svého tajemného milence, tráví vlastně v náručí samotného Diega de la Vegy.
Diego bude muset z lásky k Esme překonat řadu překážek, aniž by prozradil své tajemství. Mezi jinými i Renza, mužného a hrdého cikána, který se stane Zorrovým věčným rivalem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any*SB Any*SB | Web | 17. května 2009 v 20:23 | Reagovat

Naj telenovela na svete:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama